Пролог

Наше місто Глиняни невелике по розмірах і людей живе тут не дуже багато. Але вийти куди небудь відпочити чи погуляти хочеться хоч деколи всім.На цій сторінці постараюсь описати такі місця і по можливості закинути їх фото.

Стадіон

Почати захотілося чомусь з нього. Відвідати його варто скоріше всього в неділю, коли проходять футбольні матчі наших команд. Я сам не дуже на футбол ходжу, тому й не в курсі, але здається мені, що в Глинянах є 2 футбольні команди. Так що ціле літо можете провести на свіжому повітрі. За останні кілька років інтерес до цього виду спорту трошки зріс, через що вболівальників приходить більше. А що більше народу - то цікавіше.Колись там були ще й турніки, потім їх позрізали. Добре, що хоч лавочки залишились. Впринципі, для прогулянок те, що треба.

Стікляшка

Як же можна пропустити стікляшку! Вона напевно найпопулярніший заклад в Глинянах. Про неї знають всі - чи та людина приїхала до нас на літо, чи так, на пару днів - вона мусить там побувати. В стіклі збираються всі "авторитети" нашого міста. Хто саме - писати не буду, їхні імена і так всім відомі. Ще там можна подивитися футбол, попити простроченого пива і подивитись на п*яні розборки. Якщо вам не хватає свіжих вражень - то вам дорога саме туди! Підіть на вихідні (а ще краще в якийсь святковий вечір чи день) в сторону стікляшки і ви відразу получите шанс получити за просто так, ввязатися в чужі розборки і знов получити, вам можуть відкусити що небудь на тілі, порізати вас трохи ( не бійтесь, до реанімації поки всі встигали) , побачити розбитою свою машину і багато-багто іншого! А чого варте тільки сходити поригати за дерева чи подивитись, як це роблять інші - такого вдома не зробиш. Деколи туда взагалі можна можна не дійти - дорога проходить через темний парк. Таке от в нас культурне місце.

15.02.2013

.........

11.02.2013

.........