Записи: 1-10

кросовки і кеди (19.01.2015)

Завжди, коли я купував взуття в магазині, я ніколи не звертав увагу на шнурівки. Навіть не перешнуровував ніколи, просто зав"язав і ходив так, поки не викинув :)
Та кілька місяців тому захотів спробувати зав"язати шнурки іншими способами. Дай, думаю, гляну в неті, як це зробити. Глянув і був в шоці - виявляється, існує близько 43 200 РІЗНИХ способів зашнурувати кеди з 12ма дирками! Я сидів тоді пів ночі і пробуав різні варіанти на своїх бідних кедах.(на фото не моє взуття, але мій улюблений спосіб). Та скажу вам, воно того варте. Мало того, що інші дивляться великими очима, коли бачать якусь незвичну шнурівку, та ше й дуже цікаво самому це робити, і чекати, шо з того вийде. Особливо класно виходить з широкими і з різнокольоровими шнурками. Тепер я зрозумів, для чого в кедах такі довгі шнурівки (на моїх 180см кожна без натяжки!!!)
Описувати всіх видів не буду, їх є купа в неті. Я просто дав ідею, а далі діло за вами. Дивіться, робіть експерименти, дивуйте всіх і себе речами, на які ше вчора не звернули б увагу :)
Ось ше сайт людини, знавця шнурівок і багатьох видів шнуровок, на якому можна пошукати щось цікаве для себе http://www.fieggen.com/
І ось ше один сайт, де можна глянути основні види шнуровок зі схемами

Android ігри (02.09.2014)

Привіт. Згадав, шо не писав ше нічого про андроїд платформу. А так як вона дуже популярна стала (майже в кожного є тепер телефон чи планшет на андроїді), то напишу список кращих, на мою думку, ігор. Думаю, варто ше написати, що проходив я все на свому планшеті, з великим екраном і хорошими параметрами (lenovo a2109), тому як вони будуть вести себе у вас невідомо. Рут права не потрібні, про кеш читайте на сайтах, де будете качати.

:: Перша в списку це gta san andreas. Порт з компа, покращена графіка, на телефоні/планшеті проходиться на ура. Розмір під мій екран біля 1.8гб.

:: Далі в списку The Walking Dead сезон 1 і 2. Це мега крута гра про зомбі з класним сюжетом, графікою і музякою! В навушниках ввечері саме то! Також як і gta це порт з компа. Більше про гру читайте там, де будете качати. Розмір першого сезону 2.3гб, другого біля 2гб.

:: Дійшла черга до спортивних. Найкраща з них для мене це fifa14. Набагато краще зроблена і продумана, ніж на компі. Ідеальне управління, фінтів просто рук не хватає попробувати, ' чемпіонати різні і кар*єра тренера. Розмір 1.2гб.

:: Найкраща зі стрілялок це Modern Combat 4. Аналог Call of Duty на компі. Бігаєм з автоматами-гранатами, стріляєм терористів, літаєм, коротше робим все, шоб добре повоювати. Управління для мене одне з найкращих. Ше є 3тя частина гри, яку також варто пройти. 5ту, 1шу і 2гу думаю, не варто. Розмір 4тої 1.2гб, 3тьої - 800мб.

:: Ше один порт з компа це max paine. Перша і найкраща частина трилогії (на зараз). Проходити до кінця не пробував, але те шо проходив було досить нормальним. Особливо, якшо згадати, шо на андроїд дуже мало хороших ігор, одні раннери і ТД-шки. Розмір 1.3гб.

:: Шось я змучився писати, пишу ше трохи без коментарів, описання знайдете на сайтах. З великих ше класні gta vice city, Call-of-Duty-Strike-Team, Dungeon_Hunter_4, Wild-Blood, Ravensword-Shadowlands, battlefield 2, Plants vs zombies. З малих metal slug 3, World-of-goo, Ceramic-destroyer, Mystique 1, 2, 3 і ше пару. Всіх не пишу.

Ну от і все, на сьогодні хватить.

Вага монет України (16.04.2014)

Сьодні напишу, скільки важать наші Українські монети. Самому було дуже цікаво, бо маю копилку і рахувати, скільки там вручну не дуже цікаво, бо пів дня треба :) А так на вагу кинув і вже знаєш! (я збираю по 25 і по 50). Так от - тримайте приблизні цифри :

1 копійка - нерж. сталь - 1.2гр/шт, /12кг /100грн /10 000шт.

2 копійки - алюм. сплав - 0.64гр/шт, /3.2кг /100грн /5 000шт.

2 копійки - нерж. сталь - 1.8гр/шт, /9кг /100грн /5 000шт.

5 копійок - алюм. сплав - 4.3гр/шт, /8.6кг /100грн /2 000шт.

10 копійок - латунь - 1.7гр/шт, /1.7кг /100грн /1 000шт.

25 копійок - алюм. бронза - 2.9гр/шт, /1.2кг /100грн /400шт.

50 копійок - алюм. бронза - 4.2гр/шт, /0.84кг /100грн /200шт.

1 гривня - 7гр/шт, /0.7кг /100грн /100шт.

Спільний доступ (26.02.2014)

Думаю, всі колись хотіли посидіти з другом і пошпіляти на двох одну гру по сітці з компів, але не знали де взяти кабель і як підключити? В мене було саме так, тому вирішив коротко описати, як то все зробити.

Спочатку берем кабель на 8 жил (в магазині по 3-4грн за метр) і обжимаєм його методом ком-комп (кольори жил не повинні співпадати - мал.1. Якщо співпадають - то цей кабель не годиться, він тільки для передачі нету). Якщо не маєте чим обжати і всього іншого - пишіть мені. Зроблю вам 3-5метрів за 15-20грн :)

Далі підключаєм 2 компи або ноута цим кабелем. Через кілька секунд заходите в *центр управл. сетями и общим доступом*, (тепер все робимо на двох компах однаково) зліва в підменю *изменения параметров адаптера* і шукаєте ваш другий комп ( переважно там пише *подключение по локальной сети* і знизу марка вашої мережевої карти (можна взнати в диспетчері пристроїв). Знайшли, жмете *опції - свойства - протокол интернета версии 4 - свойства*. В полі *IP адрес* пишете 192.168.0.1 (це на одному компі, на другому пишете 192.168.0.2 ). В полі *маска подсети* пишете (на двох однаково) 255.255.255.0 Зберігайте. Далі йдіть в *центр управл. сетями и общим доступом* - зліва в підменю *изменить доп. парам. общ.доступа* - там бачите 2 профіля - в них двох ставите всюди галочки на *включить* і *разрешить*, тільки в самому нижньому полі ставите на *отключить общий доступ с парольной защитой*. Все, зберегли. Тепер перевірте, щоб імена компів були тільки англ. буквами (на двох різні імена), а назва робочої групи була однакова (також на англ.мові). Зробили, заходите в меню пуск - в полі знайти пишете * cmd.exe * - жмете ентер. Вискочило чорне вікно - там пишіть * ping 192.168.0.1 * і ентер (це айпі адреса, не пишіть свою, а ту, яку дали іншому компу, а на другому наоборот - свою). Якщо все добе, там буде писати * пакетов отправлено 4, получено 4, потерь 0*. Якщо потерь 0, значить компи бачать один одного. Створюйте спільний доступ і пробуйте запускати ігри, які підтримують таке.

Настройка спільного доступу до файлів, з одного компа можна буде керувати файлами на іншому (копіювати щось, дивитисьфільми і т.д.) Вибираєте папку, яку хочете відкрити для доступу, жмете свойства - зверху *доступ* - *расширеная настр.об.дост.* - ставите галочку на *откр.доступ к етой папке* - пишете якесь ім*я - *разрешения* - ставите галочки на *разрешить* (всі 3) - *применить - ок* - *применить - ок*. Ви знов в вкладці *доступ*. Жмете на *общий доступ* - в полі вибираєте або пишете *гость* - *добавить* - і даєте йому права *чтение и запись*. Зберігаєте і все!!! На другому компі заходите в мій комп - зліва *сеть* і там вже повинна бути ваша папка. Якщо нема - пеару разів обновляєте сторінку. От і все. Якщо не виходить - виключайте брандмауер, пробуйте ше раз, або ваша мережева карта не підтримує такого :) Пишіть на форумі, якщо шось

Тепер можете пекти флет аут на двох хоч цілу ніч :)

Гімн України

В серпні 2013 року центр світової спадщини ЮНЕСКО визнав гімн нашої країни найкращим у світі!!! (Best National Anthem in the World). В рейтинг ввійшли гімни аж 193-ьох країн світу, з яких Україна стала єдиною європейською країною, яка потрапила в першу 5-рку.

А в 10-тку найкращих попали ще такі країни :

2 місце. Нова Зеландія

3 місце. Африка

4 місце. Австралія

5 місце. США

6 місце. Канада

7 місце. Великобританія

8 місце. Іспанія

9 місце. Франція

10 місце. Японія

От така вона в нас, наша Україна, дивує нас з кожним днем :)

haiden, 20.09.2013.

Гнучкі дисплеї

На виставці CES-2013 Samsung представила дисплей, який можна згинати !!! Вони виготовлені на основі органічних світлодіодів (oled). Тепер можна тільки уявити, які форми будуть мати телефони-планшети через рік! Мені здається, шо перші такі продукти будуть вже продавати цього року (2013). Так шо чекаєм.

Розумні речі

Знайшов в неті кілька цікавих висловів, деякі вже давно чув. От і вирішив поділитись :

::: Чорним котам зовсім не цікаво, що про них думають сірі миші...

::: Ми не знаємо, що таке смерть. А коли помрем, то вже нікому не скажемо...

::: А не піти б мені на роботу, подумав я і не пішов :)

::: Не бійся, якщо ти один. Бійся, якщо ти нуль...

::: В смерті нема нічого сумного. Сумно тільки те, що більшість людей взагалі не живе...