Вступ

В неті зараз є дуже багато різних сайтів - цікавих і не дуже, для роботи і відпочинку. Сам , пам*ятаю , шукав постійно щось цікаве, але знайти такий сайт було тяжко. Тут напишу адреси, які, на мою думку, варто переглянути. Їх є не дуже багато , але ...

ololo.fm (18.01.2015)

Привіт. Сьогодні ділюсь сайтом, на якому я зараз качаю і слухаю музику.
І це http://ololo.fm. Мені він сподобався тим, що там все дуже просто зроблено, нема багато реклами і сотні переходів для кожної пісні. Весь список можна слухати по порядку на одній сторінці, в гарному плеєрі та ще й відразу завантажувати на комп не переходячи нікуди.
Заходьте, дивіться, хто ше не бачив і слухайте улюблену музику :)

pdalife.ru (03.09.2014)

Вчора написав в іншому розділі про кращі для мене ігри для андроїд, а сьогодні, думаю, варто написати ше й сайт, де їх можна скачати.
Найкращим сайтом для мене недавно став http://pdalife.ru. Для андроїда завжди купа нових ігор з кешем, з хорошим описанням, деколи з відеооглядом. Кеш є для всіх - mali, tegra, pover vr. Також до плюсів можна віднести те, що з сайту качати дуже легко, всього два кліка і скільки завгодно одночасних загрузок, а не так, як у інших - 100 вікон з переходами, 30-60 секунд реклами і 1-2 одночасні загрузки. Ще на сайті більшість кешів можна скачати через торент, шо мене дуже радує, і поки шо ні одна роздача не була мертвою, всі качаються на хороших швидкостях.
Тому рекомендую не проходити мимо - на даний момент це саме те, шо треба.

Aukro.ua (23.08.2014)

Привіт. Тепер прийшла черга описати сайт, на якому я проводжу зараз найбільше часу. Описувати постараюсь все в двох словах, надіюсь, в мене це вийде :)
Мова йде про http://aukro.ua . Думаю всі про нього чули або й користувались. Це найбільший інтернет аукціон України, де кожен може купити щось або продати там свої речі.
На рахунок купити - я там купляю вже близько 6ти місяців, ціни на деякі товари наполовину менші, ніж в магазинах, плюс на все, що купляється там, можна замовити доставку поштою додому. Ви купуєте, пишете свою адресу, вам відсилають посилку і коли вона приходить до Глинян на пошту, вам додому приносять листок і говорять йти забрати посилку. Все.
На рахунок продати - самий кращий сервіс!!! Моя шафа стала наполовину пустою від барахла, відколи я на аукро! Продалися і якісь марки старі, і навушники, і фотік, яким я не користувався - коротше всяка непотрібна мені фігня. Прдавати можна і нові речі, і старі і навіть неробочі!!! І таке буває.
Як це працює - ви реєструєтесь (під своїм справжнім ім*ям і адресою, по паспорту), заповнюєте форми всякі (адресу, телефон, номер карти банку), настроюєте все під себе (треба трохи часу, щоб зрозуміти, шо куда) вам писилають код підтвердження і ви можете працювати. Не рекомендую відразу кидатися пробувати шось купляти, коли нажмете кнопку, будете змушені викупити товар або получите негативний відгук (там діє система рейтингу, по якій ви зможете вибирати надійного продавця, а не як в газеті *ваш магазин*, де купуєш товар, даєш гроші і більше продавця знайти не можеш).
На рахунок оплати - в вас при реєстрації має бути на руках кредитна карта робоча, з якої ви будете оплачувати покупки, або на яку вам будуть оплачувати. Ви нічим не ризикуєте, перевірено на собі:) А якщо серйозно - то там все добре з безпекою, бо це серйозна організація
Чим далі пишу, тим більше бачу, шо описати все в одній статті не зможу, там дуже багато нюансів, які довго описувати. Просто скажу, шо там дійсно дуже вигідно купляти-продавати. Купа товарів, яких не знайдеш в магазинах, доставка додому і ше багато плюсів. Заходьте, дивіться. По можливості доповню статтю.

Стіна ненависті (27.07.2014)

Сьогодні пишу адресу сайту, куди хоч деколи, але захоче зайти кожний. Це http://hatewall.ru - сайт, на якому люди пишуть про те, що вони ненавидять і що в даний час їх нервує і виводить з себе. Стіна ненависті (так називається сайт) розміщений на російському домені .ru, але туда заходять і українці, і білоруси, і ще пару народів, які розуміють російську мову. Там дуже багато матюкаються, тому дітям краще не заходити. Ну а людям дорослим варто глянути. Я дуже рекомендую почитати, наскільки сильно інших людей нервують їх проблеми. Ага, чуть не забув, там само собою, кожен може написати про свою ненависть до чого завгодно, також працює скрипт коментарів, де кожен може відповісти чи доповнити написане. Все.

Сайти нашого міста (30.03.2014)

Привіт. Сьогодні, після довгої перерви, знову пишу сюди ще одну статтю. На цей раз вирішив описати сайти, які якось звязані з нашим містом, а також групи вк і фейсбук.
Одним з перших сайтів в видачі гугл, не рахуючи вікіпедії, по запиті *Глиняни* випадає сайт http://www.hlynyany.org/. Це сайт, створений греко-католицькою церквою і роповідає він про життя греко-католицької громади Глинян. Також там можна знайти інфу про головні святині Глинян та прощі до відпустового місця. Переважно це все про Стареньку церкву і речі, що з нею звязані. Плюс можна глянути розклад служінь. Підтримується цей сайт, наскільки мені відомо, не кимось з міста, а прямо зі Львова. Портал живе чисто своїми справами церковними, і чогось іншого тут не багато (є пусті розділи і мало фото).
Наступний у моєму списку http://hlynyany.at.ua/. Це сайт, зроблений давним-давно на конструкторі від юкоза. Там також є інформація про наше місто, написано кілька статей, описана історія і все таке. Правда, сайт вже кілька років як закинуто. Адміном, я так розумію, там був якийсь Володя. Остання стаття датується 2010роком, передостання - 2008. Та незважаючи на те, що сайт помер, так і не розвинувшись, він досі є на перших сторінках в пошуку гугл. Думаю, це через те, що він зроблений на юкоз, тому так добре індексується. Чому його закинули - невідомо. Для мене це загадка. Хотів би я колись це взнати...
Йдем далі. Тепер це http://gmr-lviv.at.ua/ - сайт міської ради Глинян. На ньому розміщено переважно новини міста, пишеться, коли стається щось серйозне. Також місцевий голова виставляє туди річний звіт по роботах, які проводилися в місті. Також там можна глянути контакти міськради, подивитись на людей, які там працюють і ще на меценатів міста, які якимось чином допомагали місту. Новини на сайт пишуться 1-2 рази в місяць. Думаю, треба сказати, що сайт, як і попередній, зроблено на юкозі.
Тепер розглянемо останній сайт - http://fc-sokil-glynia.at.ua/. Це сайт футбольного клубу ФК Сокіл. Він також зроблений на юкозі (не розумію, чого цей юкоз такий популярний.Напевно черз те, що це конструктор і там все можна настроїти, не маючи якихось особливих знань html і він безплатний). Там викладають результати матчів клубу, анонси матчів, якісь новини, звязані з футболом. Сайту вже кілька років, і він хоч і не дуже часто наповнюється, але працює стабільно.
От і все. Сайти в Глинянах закінчилися (не рахуючи мого). Є ще кілька груп вк і фейсбук.
Перша з них - це https://vk.com/club34045541. Це група команди ФК Глиняни. Там викладають афіші матчів і результати команди.
Друга - це https://vk.com/club29465728. Це вже група іншої команди - ФК Сокіл. Нічим впринципі від першої не відрізняється. Ті ж анонси, таблиці, результати.
Раз стільки всього про футбол, просто не можу дописати сюди групу ФК Старт з Розворян. https://vk.com/fc.start.rosvorjany Я у вк взагалі не зареєстрований, і тому, коли я знайшов всі 3 групи зразу, то помітив серйозну різницю. Там не тільки результати і таблиці пишуть, туди ще й картинки малюють для підтримки футбольного духу команди. Зі всіх трьох вона виглядає найкраще. Тому туди варто хоч деколи заходити.
Ну, все. Ще десь була група в фейсбук, та я вже замучився писати, а ви читати :) Допишу в інший раз. Такі от сайти в нашому місті. Небагато, але хоч щось. Якщо знаєте інші - пишіть на форумі, добавлю.
P.S. Ше згадав про один сайт - http://hlynyany-fest.ucoz.ua. Знайшов його випадково десь в 2013році. На ньому описується місце і строки проведення екофесту, який мав відбутися літом 2010 року, але так і не відбувся. Сайт досить гарно виглядає, є трохи якихось фоток і інформації. Раджу зайти і подивитись. (додано 18.09.2014)

Rozetka.ua (06.08.2013)

Дійшов я нарешті і до найбільшого інтернет магазину України http://rozetka.ua . Напевно всі про нього чули, а багато хто в ньому щось купляв. З першого погляду там дуже вигідно - магазин постійно проводить різні акції, товар продається зі знижками і , що саме головне - дещо там є наполовину дешевше, ніж в звичайних магазинах!!! Ще одна його перевага в тому, що все можна вибирати, сидячи вдома на дивані. Це ж набагато зручніше, аніж ходити по десяти магазинах і шукати те,що вам треба. Тепер детальніше про покупку і доставку. Ви заходите на сайт, вибираєте потрібний вам товар, вибираєте купити, далі вам запропонують реєстрацію на сайті. Там треба буде ввести ваш емейл, моб. телефон і пароль, який ви придумаєте (це все для входу на сайт) і ваші ім*я та прізвище. Я спочатку думав - писати справжнє чи вигадане, і написав справжнє. (як потім виявилось - добре зробив, бо при якихось питаннях по документах я існую) . Після реєстрації вибираєте, куди прислати товар (для нас найвигідніше до Львова в пункт самовивозу на Городоцькій, або доставка під двері по всьому Львову.). Через деякий час до вас дзвонить хтось з розетки і уточняє замовлення. Все, через 2-3 дні, вам прийде смс про доставку, ви їдете і забираєте. Оплата проходить після доставки і зовнішньої перевірки товару. + за доставку до Львова 35 грн.
Тепер про власний досвід. Купляв я в розетці не один раз. Це були як і дрібні товари ( флешки, кабелі, перехідники різні ) так і великі ( дом кінотеатр, планшет, жорсткий диск ). Поки купував в них - все було добре, а коли попався брак - тоді все й пішло не так. Одного разу купив я зарядку до фотика за 400 грн. Перевірити її там не зміг, вдома виявив, що не працює. Прийшлось їхати назад, платити 40 грн за пересилку в Київ. Пройшов місяць, дзвонити ніхто мені явно хотів, хоч я їм сам дзвонив кілька разів. Постійно говорили про нові терміни видачі мені нового товару, але робити цього не спішили. Поки чекаю. Висновок - зекономив я там багато грошей, але одна покупка перекреслює половину.
В магазині ж дорожче, але можна не купляти, якщо не працює. І хоч я і втратив 450 грн там на одному товарі, зате виграв на якості і ціні інших + купа часу і грошей до Львова, щоб ходити по магазинах. Так що мої покупки там ще не закінчені.
P.S. Пройшло вже 7 місяців після написання статті, хочу сказати, що зарядку мені таки прислали нову. Потім ще купляв там жорсткі диски, ноутів пару, флешки і ще купу всякого барахла. Все хорошої якості і по низькій ціні. Ще раз попадався брак - жорсткий диск зовнішній перестав працювати після 2ох місяців роботи. Відіслав назад - зремонтувати не змогли і прислали новий. В магазини тепер заходжу просто подивитися на їхні великі ціни. Розетка і аукро замінили всі магазини для мене.

Xzona (29.07.2013)

Мій улюблений сайт, де я качаю музику - це http://xzona.su . Варто сказати, що там є тільки тяжка музика - рок, метал, хардкор, альтернатива. Ще там зібрані виконавці лише з України і Росії (але деякі з них також співають на англійській мові). + там є кліпи і біографії різних груп. Мінус сайту в тому, що там при скачуванні треба дивитись рекламу 30 сек. Але кращого я поки не бачив. Якщо любите такі жанри музики - заходьте.

космонавти (29.07.2013)

Попався мені на очі сайт howmanypeopleareinspacerightnow.com , де можна подивитись, скільки космонавтів зараз знаходиться в космосі!!! Там ще можна глянути їхні персональні дані і фото! Сайт невеликий, створений, наскільки я зрозумів, космічною агенцією NASA. Ще він повністю на англійській мові, але розібратися не тяжко. Сама назва сайту настільки крута, що запам*ятається надовго :) Напевно в ній і є весь прикол. Так шо дивіться і будьте в курсі :)

leon (30.06.2013)

Сьогодні на черзі стаття про букмекерські контори. Напевно кожнен з нас чув про них або навіть пробував грати. Кілька років тому ,пам*ятаю, багато хто хотів заробити пару гривень і бігали оті люди до букм.контор у Львові. Довго, тяжко але азарт який. Тепер, коли прийшов інтернет до хати, стало набагато легше зробити ставку. Зайшов на сайт - закинув гроші і ставиш. Але тут чекає нова біда - як знайти сайт, який потім не кине на гроші і їх можна буде вивести. Я сам по собі не азартна людина, ніколи не грав на гроші ні триньку в стіклі, ні в автомати не кинув навіть 50 коп. А от тут, в букм. конт. захотів попробувати. Просто для себе, не щоб заробити грошей, а щоб футбол цікавіше дивитись було. Шукав я той сайт, читав про різні. Були великі, такі як вільям хілл і бвін, були малі - карпати і марафон. Але і про ті і про інші відгуки були не дуже добрі. То гроші вивести тяжко, то взагалі не платять, були що й просто кидали. Шукав я шукав, і зупинився нарешті на ru.leonbets.com - російська контора, не сама популярна, але й далека до кінця. Плюси в ній - 1. мова, не треба зі словником сидіти, якщо погано знаєш англійську. 2. Легко ввести і вивести гроші (там рахунок можна відкрити в доларах і в рос.рублях. Я відкривав в рублях, так краще.) Якщо вводити в іншій валюті, то там автоматично все конвертують в валюту рахунку. 3. Якщо при реєстрації ввести слово *глиняни* , то вам нарахують бонус - таку ж суму, яку ви закинете перший раз. (див.подробиці на сайті). Я спочатку боявся закидати велику суму, кинув тільки 5 грн. і ще 5 дали вони. 4. Поповнити можна з України через кредитну картку або лікпей (ще одна система від приват банку.) 5. Є Укр. чемпіонат по футболу і ставки під час матчів. 6. Гроші виплачують,я виводив кілька разів. Я там з зими і поки все добре. Така от система. Тільки повторю ше раз, не варто грати в таке дуже азартним людям. Я закинув туди всього десь 50 грн. а зараз маю біля 40. Це за пів року. Просто ставлю не часто і не для заробітку, а для інтересу. Знаєте, футбол так стало в пару разів цікавіше дивитись!!! Так шо думайте самі. Я знаю кілька людей в нашому місті, які за матч тратять по 1000 грн. Це вже трохи перебір. А от 20-30 грн. в місяць - якраз. От і кінець статті. Згадаю ще щось - допишу.

Приват 24 (26.06.2013)

Приват24 - це сайт від приват банку, який мені багато в чому допомагав. Кожна людина в Україні, яка має кредитку від приват банку може зареєструватися там ( ще треба буде дані свого паспорта, моб. телефон і ідентифікаційний код ). Для чого те все треба ? Для розрахунків в інтернеті. Звідти можна сидячи вдома поповнити рахунок (зараз правда їсть комісію 50коп за одну операцію), оплатити телефон, інтернет, комунальні послуги, розрахуватись за якісь товари чи послуги в неті ( таких зараз є повно і оплатити кредиткою з дому набагато легше, ніж їхати до Львова в банк. ). До прикладу - я коли купляв домен ком.юа, щоб заплатити за нього мені треба було їхати до банку якогось (дорога-черга- час) , оплачувати заявку, чекати 3 дні, поки гроші дійдуть в Київ і аж тоді користуватись. Через приват24 я зробив це в 3тій год. ночі сидячи на дивані в хаті за 30 хвилин. + не тратив грошей на дорогу і дня на поїздку. Так що в деяких ситуаціях вигода очевидна. В неті зараз є багато платіжних систем, я сам користуюсь кількома різними, але приват 24 одна з найлегших для України зі сторони поповнення - зняття грошей. Ще є різні акції, бонуси, скидки при користуванні самою кредиткою. Описувати їх не буду, умови можна знайти на самому сайті. Ну, поки все. При появі ще чогось цікавого допишу тут.

hurtom.com (26.06.2013)

1шим сайт чомусь спав на думку http://hurtom.com . Це Український торент трекер, де всі роздачі викладені Українською мовою. Там можна знайти фільми, мульти, різні серіали, українізатори до ігор і програм, музику та багато іншого. А наша рідна мова робить його вартим для перегляду. Не знаю, як для вас, а для мене це великий плюс.