Яндекс.Метрикасчетчик
Глиняни.com.ua / форум (01.04.2013)

Глиняни.com.ua / форум (01.04.2013)

Пишіть навіть без реєстрації!!!

ПошукПошук   Учасники  
Сьогодні: 20.02.2018 - 00:03:12
   Глиняни.com.ua / форум (01.04.2013) -> Обговорення сайту Глиняни.com.ua -> Про Глиняни.com.ua
Сторінки:  1  2  3  
Авторповідомлення

haiden

гiсть
В приват - під кожним ніком є картинка з двома чувачками і напис лс. Жми і пиши. Правда ше не перевіряв, чи працює Якраз буде нагода перевірити. Можеш ше на пошту, писав її вище.
А про людей - це класно. Головне знати, хто шо може. Я на жаль, народився трохи заскоро, ніхто з моїх однолітків і друзів таким не займається, нема з ким поговорити, та ше й зараз не живу в Глинянах, деколи приїжджаю. Тому думаю, шо в вас є більше можливостей, шоб зробити цікавий проект
Голосування:  дай визначення нашому сайту 
       це те,чого бракувало в Глинянах!

просто ще один сайт

це нiкому не потрiбна iдея!

Результаты
Повідомлення # 25 27.08.2014 в 04:10:21

haiden

гiсть
ха! тільки шо зайшов під своїм іменем на форум, а не під адміном, а значка приватних повідомлень то нема! Треба буде розібратись. Тому якшо хочеш шось написати, шоб ніхто не бачив, пиши на пошту або в кінці напиши, щоб я стер, коли почитаю. Я видалю. Все одно сюда на форум ніхто не заходить ніколи.
Ше хотів спитати - скільки тобі років, якшо не секрет, і які в вашої групи знання?
Повідомлення # 26 27.08.2014 в 02:33:16

haiden

гiсть
все, розібрався. зверху є напис *учсники* , далі вибираєш нік, і там вже є *лс*. Але повідомлення приходить на вказаний при реєстрації мейл, шо не буде дуже зручно. Так шо краще пиши сюда, лишні повідомлення я видалю.
Повідомлення # 27 27.08.2014 в 02:44:42

Oligunar

гiсть
Шановний haiden моя пропозиція не зміна 50% МИ МОЖЕМО У ВАС викупити я і люди яких я представляю в співвідношенні 50 на 50 тобто два співласника скільки мені років і гурупу яку я відстоюю теж не важливо рішення за вами якщо хочете по спілкуватися в цих питаннях можемо поспілкуватися через @ я вже про це писав якщо ви культурна і чесна людина не задавайте (безглуздих питань на форумі)
Повідомлення # 28 01.09.2014 в 03:07:33

haiden

гiсть
Шановний Oligunar, перш ніж продавати будь яку частину сайту я повинен знати з ким маю справу. В мене сайти на городі не ростуть. Далі обовязковою умовою є ваші ідеї, тобто ви говорите мені кілька ідей, чи чогось, що б ви хотіли зробити на сайті і ТІЛЬКИ ТОДІ я думаю, чи варто нам буде співпрацювати.Йдемо далі - це ваші знання. Як співвласник сайту ви повинні би були мати їх хоч трохи (на однних ідеях далеко не заїдеш), чи є вони в вас ви чогось вперто мовчите. Тепер про вік і кількість людей - для мене це має трохи значення, бо в різному віці в людей різне оточення і захоплення. Про культурність і чесність я взагалі не розумію для чого написано - нагадаю, це ви до мене прийшли, я сам у вас нічого не брав і нічого вам не винен. Ну і в кінець про мейл - я вам його написав вище, якщо не хочете говорити відкрито - прошу дуже - пишіть на пошту і тоді будемо говорити далі
Повідомлення # 29 02.09.2014 в 00:23:11
Сторінки:  1  2  3  
Повідомлення
Ім"я E-mail
Повідомлення

Для вставки імені, клікніть на крапку біля нього.

Смайлики:
Ще смайлики

Захисний код: (введіть цифри, які на червоному фоні)