Вступ

Тут будуть публікуватись новини нашого міста, чутки, думки різних людей, догадки. Тому не треба сприймати все всерйоз, можливо, що дуже багато з цього виявиться неправдою...

Закрили сузір'я в Глинянах (21.01.2015)

Приблизно за 2 місяці до нового 2015 року закрили один з барів Глинян - сузір'я. По слухах, весь будинок, де був бар і магазин було продано Онишкову Володимиру. Причини невідомі. Скоріше за все це неприбутковість закладу. Магазинів в нас є зараз дуже багато. Барів, правда, було тільки два. Але сузір'я не могло конкурувати зі стікляшкою, де у всі часи і народу було більше і робити можна, що хочеш.

В мене завжди була асоціація, шо стікляшка - місце, де можна з колєгами побухати, а сузір'я, трохи тихіше, куда можна з дівчиною прийти. Тепер на любе свято, якщо захочеш вийти ввечері в центр, прийдеться бухати в стіклі та ше й з дівчиною :)

На рахунок пана Онишкова - то це вже не перша його покупка нерухомості в нашому місті - він вже має колишнє приміщення пекарні, куплене ним в 2014р., і камінь, який працює десь з 2004р. Чекаєм наступних покупок :)

Пожар в Глинянах (19.01.2015)

Черговий пожар стався в нашому місті на свята ввечері 13 січня. Біля колишньої бойні загорівся дерев'яний сарай. Сам будинок, який стояв недалеко, ніби не постраждав. Сталося це все в місцевого випиваки Яруха (забув його ім'я). Про нього також не чув, навіть не знаю, чи був він тоді вдома. Від чого все загорілось також мені не відомо. Це подвір'я стоїть на кількасот метрів дальше від інших, відразу біля лозів. Тому якоїсь шкоди ше комусь пожар не завдав.

І мушу сказати, напевно пощастило з одного боку, що будинок дальше від інших. По словах очевидців, наші пожарні приїхали, коли вже все догоріло, десь за годину. Сказали, шо були на виїзді в іншому місці. Ще через 10хв приїхали пожарні з Золочева. Та головне те, що всі вони, і наші і золочівські, приїхали 'зі святковим настроєм', що дуже порадувало дітей, які знімали все це на телефони.

Сміятись з такого не варто, пожар це серйозно, та наша пожарна недалеко втекла від нашої лікарні, де також все роблять або запізно, або не так. Вони якщо й приїдуть, то вже коли не дуже треба. Але мушу сказати, краще хай вже буде така, ніж ніяка.

P.S. Ше згадав, шо то вже другий такий випадок в цьому районі за останні кілька місяців - спочатку якийсь сарай згорів в Козаків (початок вул. Мельники). ніякої шкоди не завдав, бо також був далеко від основних будівель. А ще раніше згорів майже цілий будинок в пана Богдана Середи. Тому люди, будьте обережні з вогнем!

Цегельний завод (19.09.2014)

Недавно переглядав статистику сайту і попалось мені на очі, що невеликий відсоток людей приходить на сайт з гугла чи яндекса по словах ' цегла Глиняни '. Виявляється, шо та цегла ше комусь потрібна! Мав кілька вільних хвилин, подивився - і не знайшов інформації, як проїхати чи телефону на цегольню. Та думаю, що через кілька днів я номер достану і напишу його в розділі "установи".

А поки шо намалював таку просту карту, де він хоч приблизно є для людей, які не з Глинян.

Пекарня (19.09.2014)

Всі, думаю, знають, де знаходиться приміщення пекарні в нашому місті. Багато хто напевно ше й пам'ятає часи, коли там ше пекли і продавали хліб, як люди чекали в черзі біля віконечка і брали свіжу булку по 20-30 коп. і несли в сітках ( а НЕ в кульках,яких тоді ше не було) додому. Ех, були часи. Так до чого я веду - пекарню в Глинянах продали за 410тис. не знаю якої валюти Онишкову Володі (який ше є власником каменю). Він, по слухах, хоче відкрити там реставрацію і продаж старих меблів, привезених ним з-за границі. Я багато з ким зі своїх знайомих говорив, і майже всі шкодують, шо там знов не відкрили пекарню. Так, трохи шкода. Свіжий хліб в Глинянах порадував би напевне всіх. Та новий власник вирішив зробити по своєму. І зараз там йде переробка і ремонт приміщення під нові цілі - печі зносять, лишнє викидують. Та з іншого боку - добре вже те, що приміщення взагалі залишиться, бо без людей ніщо довго не простоїть. Там і так все, що можна було, порозкрадали "добрі люди". А так поремонтують дах, почистять подвір'я і хто знає - може колись там і знов буде пекарня...

Події в Україні (1.04.2014)

У звязку з тяжкою ситуацією на Кримському півострові багато людей змушені покидати свої доми і переїжджати на материкову частину країни. Тому наш мер міста просить всіх, хто може, допомогти в тимчасовому поселенні цих людей.

Це номер міського голови, по якому можна подзвонити для надання інформації по цьому питанні: +38 067 42 84 314

Меморіал (10.01.2014)

В ніч з 5 на 6 січня в Глинянах в парку біля міської ради хтось зруйнував пам"ятник, який стояв на місці поховання 32 солдатів, що загинули під час війни 1941-45років.

Нагадаю, там стояло 2 солдати. В одного відбили руку і голову, в другого тільки голову. Ці голови забрали з місця події. На таке от йдуть тепер люди, щоб спровокувати інших. Глиняни - вже не перше місто, в якому таке зробили. Такі акти вандалізму пройшли по цілій крїні. Хто і для чого це робить - точно не відомо. Люди просто говорять, хто про що подумає. Дехто каже, що це фсб, дехто - що тітушки. Навіть говорять, що ці голови продають на чорному ринку за гроші. Точно не знає ніхто.

Я думаю, що хто б це не був - це тупо! Треба бути повним дебілом, щоб таке зробити, навіть за якісь там гроші. Попередні акти вандалізму в інших містах ніхно навіть не взявся розлідувати, і це напевно і дало тим ідіотам відчуття свободи. За таке їм самим би голови повідбивати! Скоріше всього, що це було сплановано наперед, і я думаю, що люди були не з Глинян. Та ми про то напевно вже не будем знати.

Ще один прікол стався після цього - комуністи з міста Львова, коли взнали про це і заявили, що міська рада Глинян мусить відновити цей пам"ятник за свої кошти, бо він стоїть на їхній території. А якщо вони цього не зроблять, то ці самі комуністи грозяться подати на чиновників міськради заяву в прокуратуру!

Такі от справи в нас з початку нового 2014 року.

Аварія (29.06.2013)

В ніч з суботи на неділю 29 червня 2013 на дорозі між Глинянами і Розворянами сталася серйозна аварія. На щастя ніхто з пасажирів (2 чол) не постраждав. Чого не можна сказати про машину. Вона під час руху злетіла з дороги на швидкості, збила невелике дерево і перевернулася. І все це на тверезу голову ! Ну, буває всяке. Головне, що всі цілі, без переломів, тільки пару подряпин. Та сама цікава штука сталась після цього - поки водій пішов додому і знайшов транспорт, щоб відтягнути авто до себе (десь пройшло 3 години), хтось під*їхав на місце аварії і все покрав!!! Все, що було цінне !!!! Магнітофон, ящик з інструментами, запаску, похідну палатку (він збирався їхати відпочивати), зняли акумулятор (точніше відрізали з дротами), навіть сигарети з бардачку забрали!!!!! Це просто в голові не вкладається!!! Як можна бути такою скотиною, щоб замість допомоги зробити таке??? І це при тому, що машина дуже бита була, дверки не відкривались ні одні, а в салон треба було лізти через лобове скло (якого вже не було впринципі після аваріїї). Та це їх не зупинило. Винесли все. За 3 години. І скажіть тепер, як так може бути? Невже ми настільки спорчені, що замість допомоги готові ще більше зло зробити ( власник влетів же по повній програмі, за ремонт не один місяць прийдеться відробляти, а тут ще на тобі) ????? Хотів би я подивитися в очі тій "людині", якщо її так можна назвати, і спитати, про що вона думала в той момент і чи багато заробила на чужій біді. Але знайти її не знаю чи вдасться, все сталося вночі між 3тьою і 6тою годиною. Тепер лишається тільки чекати, може хто проговориться про свої "подвиги" і видасть себе. Тому, якщо ви чули щось про це - прошу повідомити мені, пишіть на нашому форумі. Буду вдячний за будь-яку інформацію.

P.S.

Після такої історії варто задуматися і оглянутися кругом - хто зна тепер, хто живе біля нас в нашому місті ? Можливо така "недолюдина" стоїть зараз в нас за спиною, чекаючи коли ми оступимось...

Хата на тата в Глинянах !

Проект, який йде на каналі стб не минув і наше місто. 5 березня в Глинянах знімали новий випуск передачі. Все це сталося з сім"єю Гайдуків. Коли вона вийде в ефір - невідомо. Я не зміг знайти такої інформації в неті. (сиджу з лайфу). Ходять слухи в Глинянах, що літом. Так шо чекаєм.

P.S. Передача вийшла скоріше, десь в кінці квітня. Сам не бачив, але лінки на youtube знайшов і пишу тут (вона розділена на 3 частини) :

Ремонт лікарні

Вже давно ходили слухи, шо наша лікарня виграла тендер і буде ремотуватись. А сьодні нарешті побачив підтвердження тому на сайті нашої міської ради. От шо там пишуть : **Суть проекту полягає в тому, що у лікарні м. Глиняни буде проведено ряд робіт із запровадження енергозберігаючих технологій. Будуть замінені вікна та дах, утеплений фасад лікарні, а також впроваджене геотермальне опалення, що суттєво допоможе економити кошти і зробить лікарню незалежною від зовнішнього теплопостачання.** Я чогось думав, шо ті гроші підуть на нове обладнання і ліки, ( все таки сума не мала - 167 тис. євро + 43 тис. мають назбирати самі). А виявляється, шо за них будуть утепляти стіни... Хоча говорити ше скоро, та й ,може, всіх планів в статті не розкрили. Тому будемо чекати квітня і дивитися, шо з того вийде.

чемпіонат Золочівського району з міні-футболу

В м. Золочів в спортивному залі професійного ліцею, 23 і 24 лютого проходили перші матчі чемпіонату району з міні-футболу, в яких грали і дві наші команди - «Сокіл» Глиняни і ФК Глинняни. І треба ж так - наші команди попали в одну групу!!! Результати матчів не пишу, але на жаль ні одна команда не пройшла далі (всі матчі були програні).

Наш сайт Глиняни.com.ua нарешті відкрито!!! (15.02.2013)

Привіт! Радий вас бачити на новому сайті,який присвячений нашому місту і людям Глинян!

Сайт нарешті закинув в інтернет. Ще кілька місяців він буде приводитись в порядок.

Якщо маєте цікаві ідеї - пишіть,буду тільки за!