#for button

Записи: 11-20

26.02.2014

Трохи почав правити сайт. Нема допомоги збоку, а самому не дуже цікаво... Та надіюсь, мене хватить на кілька статтей :)

26.02.2014

Недавно сайту виповнився 1 рік! Святкувати ніби й не було чого, бо вже пів року майже тут нічого не робилося. Та все таки рік є рік. Він пройшов. і хоч я й планував зробити тут щось більше, та думаю, що і так все пройшло непогано. Трохи вивчив кодів, трохи перепробував скриптів... Це ще ж не кінець ...

15.04.2014

Проблеми з хостингом - він поставив рекламу на всі сторінки сайту. Прийшлося втікати на інший. Переїзд трохи затягнувся - проблеми були десь 5 днів і сайт був взагалі недоступний. Та вже все добре, працюємо на хостінгері.

26.02.2014

Недавно я знов переїхав. Спочатку ще був недалеко від Глинян, а тепер взагалі в іншій країні. Тому робити щось на сайті стало ще тяжче. Тепер не знаю взагалі нічого, шо там в нас робиться. Тому дуже потребую чиєїсь допомоги. Якщо ви можете написати якусь статтю, чи маєте цікаву ідею, а може просто є на компі цікава фотка чи пісня, якою ви б хотіли поділитись - то вам сюди! Надіюсь, знайдеться хоч одна людина в нашому місті, яка зможе відірвати свої руки від контактів і прикласти їх до чогось іншого :) Готовий платити за кожну вдалу інформацію, яку використаю на сайті. Ціну можете говорити свою.

Пишіть, що ви про це думаєте на пошту сайту, у ВК групу або в скайп. Всі контакти можна знайти тут

Сторінка: 1